Kolędowanie Młodzieżowej Rady Kultury

Hej Jasełka! Hej Kolęda!
Młodzieżowa Rada Kultury działająca w BCK kolędowała w mieście. Odwiedziła Urząd Miasta na zakończenie XXXVIII Sesji Rady Miasta w Braniewie. Kolędnicy zawędrowali również do: Credit Agricole Bank Polska S.A. - Placówka Bankowa, do banku Millenium Oddział w Braniewie, Braniewsko-Pasłęckiego Banku Spółdzielczego Oddział w Braniewie oraz do Bank BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Braniewie. Czyli tych, którzy wspierają działalność BCK. Następne kolędowanie w najbliższą niedziele i poniedziałek. Hej Kolęda!

data dodania: 2017.12.19 15:49