08.12.2017 Wersnizaż wystawy "Ulotny spokój" Agnieszki Gajdamowicz

08.12.2017 Odbył się wernisaż wystawy „Ulotny spokój”
Na wystawie swoje prace zaprezentowała Agnieszka Gajdamowicz. Nauczyciel plastyki i muzyki w Szkole Podstawowej w Lipowinie. To już druga wystawa Pani Agnieszki w murach BCK. Ze wszystkich technik najbardziej upodobała sobie rysunek. Maluje również akrylem, temperą, farbą olejną, pastelami oraz tworzy akwarele. Jak sama mówi –„Swoją pasją stara się zarazić następne pokolenia”
Na wystawie można również podziwiać prace Jakuba Kucharczuka oraz Konrada Jakubiaka, którzy są uczniami Pani Agnieszki.

data dodania: 2017.12.19 15:47    data edycji: 2017.12.19 15:47