BOŻONARODZENIOWY PRZEGLĄD AMATORSKIEJ TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ - 15/16 GRUDNIA 2011

BRANIEWSKIE CENTRUM KULTURY

PRAGNIE SERDECZNIE ZAPROSIĆ NA

POWIATOWY BOŻONARODZENIOWY PRZEGLĄD AMATORSKIEJ TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ !

Konkursy (kolęd i pastorałek, świątecznej piosenki autorskiej) będą odbywały się w kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum, szkoły srednie, dorośli.

15 grudnia o godzinie 10.00 będą prezentować się przedszkola i szkoły podstawowe.
16 grudnia o godzinie 10.00 zaprezentuje się gimnazjum, szkoły średnie i dorośli.

Roztrzygnięcie konkursów i ogłoszenie wyników odbędzie się dnia 16 grudnia po zakonczeniu konkursu.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres BCK do 9 grudnia 2011!

Celem przeglądu jest kultywowanie i popularyzacja tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, uwrażliwienie dzieci i młodzieży na piękno i szczególną atmosferę świąt oraz rozwój własnej twórczości.

Zapraszamy wszystkich do udziału

data dodania: 2011.12.01 15:35    data edycji: 2011.12.12 12:35