28.05.2016 Kabaret Młodych Panów

28 maja 2016 godz. 20:00 - KABARET MŁODYCH PANÓW
w Braniewskim Centrum Kultury.

Kabaret Młodych Panów zaprasza na humorystyczną rewolucję! Ponad10-letnie doświadczenie na polskiej i światowej scenie wciąż Młodzi Panowie chcą uczcić wyjątkowym, jubileuszowym projektem. To będzie TOP of the TOP polskiego Kabaretu!

Program "10/10, czyli urodziny!" to porcja wykwintnych skeczy,
przygotowanych na bazie najświeższych spostrzeżeń, ze szczyptą
ironii. Z pewnością wszystkie dania zadowolą nawet najbardziej
wymagające podniebienia.

W kabaretowej kuchni wykorzystane zostaną tylko naturalne produkty, bez konserwantów. W menu nie przewidziano odgrzewanych kotletów!

Pikanterii potrawom doda świeżo mielony żart, a nie taki z dowcipnej torebki... Widzowie, ze śmiechu będą ugotowani. Idealnie ? al dente!

Uwaga!

Program przyjmowany w dużych ilościach nie szkodzi zdrowiu. Udział w występach nie musi być konsultowany z lekarzem czy farmaceutą. Zapraszamy!

data dodania: 2016.04.22 10:54