‼️👉WEJDŹ - GŁOSUJ CO 24 GODZINY - POMÓŻ STWORZYĆ SALĘ MULTIMEDIALNĄ ‼️

👈
w pierwszym, już zakończonym etapie, grupy inicjatywne z całej Polski mogły składać autorskie pomysły na pracownie Orange w swoich miejscowościach. Następnie, komisja konkursowa wyłoniła spośród nich finałowe 64 propozycje. Od 4 października właśnie te propozycje stają do otwartego głosowania internautów, które potrwa do 20 października.
Pracownię o nazwie „Naładuj się na Multimedia” pragniemy powołać dożycia w Braniewskim Centrum Kultury w Braniewie. Będzie to miejsce dla całej społeczności uwzględniając zróżnicowanie wiekowe, czyli dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy BCKu i stowarzyszeń z naszego regionu.
Głosowanie odbywa się na stronie: www.pracowniaorange.wp.pl
Teraz wszystko zależy od nas. Poświęć 2 minuty dziennie i oddaj swój cenny glos!

Jak głosować ?
Krok 1 – Wejdź na stronę https://pracownieorange.wp.pl/glosowanie/
Krok 2 – Znajdź na liście Braniewo i zagłosuj za pomocą emaila i facebooka

Pracownia Orange, co to takiego?
Pracownia Orange to miejsce, w którym mieszkańcy mogą aktywnie spędzać czas, rozwijając swoje pasje i ucząc się, jak kreatywnie korzystać z nowych technologii. Wszystko to w nowoczesnej przestrzeni, wyposażonej w komputery, urządzenia wielofunkcyjne, konsole, drukarki 3D i zestaw mebli, z bezpłatnym dostępem do internetu. Ich liderzy, przy wsparciu Fundacji Orange, organizują zajęcia i warsztaty, które odpowiadają na różnorodne potrzeby osób w każdym wieku.
Od początku trwania programu w całej Polsce powstało już 77 Pracowni Orange, z których może korzystać do 600 tysięcy osób. Wkrótce możemy do nich dołączyć.

data dodania: 2016.01.15 12:51    data edycji: 2017.10.05 15:26