Półkolonie Letnie z Braniewskim Centrum Kultury

27 - 31 lipca 2020 oraz 3 - 7 sierpnia 2020

Dla dzieci w wieku 7 - 12 lat.

Płatne Półkolonie Letnie 2020 to nasza oferta wakacyjna dla dzieci, które chcą spędzać wakacje najaktywniej jak tylko się da. Zostały podzielone na 2 tematyczne tygodnie. „Szczęśliwa Podkowa" oraz „Magiczne i Leśne Przygody", dzięki czemu dzieci będą brały udział w zróżnicowanych zajęciach.

Oferujemy między innymi:

treningi ogólnorozwojowe, tematyczne warsztaty artystyczne, zajęcia na basenie gdzie dzieci będą się bawić i ćwiczyć, piesze wycieczki, aktywności i gry na świeżym powietrzu, wycieczka do Muzeum Ziemi Braniewskiej, olimpiada sportowa, warsztaty rękodzieła, seanse filmowe, zabawy na konstrukcji zabawowej w klubokawiarni SZYSZKA, szaleństwo na trampolinach, treningi judo dla początkujących, wycieczka do Szkółki Jeździeckiej WARMIAK, pokaz magii i magicznych zabaw „Ty też jesteś czarodziejem". Wszystkie zajęcia odbywały się będą w grupach maksymalnie do 12 osób.

Zapewniamy:

wyżywienie (obiad), wykwalifikowaną kadrę instruktorsko - wychowawczą, ubezpieczenie.

Całkowity koszt: 700 zł (jest to kwota za całe półkolonie tj. 10 dni)

Zapisy w sekretariacie Braniewskiego Centrum Kultury od 24.06.2020 do 17.07.2020

Stawiamy na maksimum aktywności i minimum nudy! Czekamy na zgłoszenia!

KARTA KWALIFIKACYJNA

ZASADY ORGANIZOWANIA PÓŁKOLONII