30 sierpnia 2019r. Amfiteatr Miejski im. Henryka Mrozińskiego w Braniewie.

Wszystko, co dobre niestety szybko się kończy. Serdecznie zapraszamy byśmy wspólnie pożegnali tegoroczny okres wakacyjny. Już 30 sierpnia 2019 w Amfiteatrze Miejskim im. Henryka Mrozińskiego moc atrakcji nie tylko dla tych, którzy od września zaczynają rok szkolny.

Program imprezy:

15: 00 – 19: 00 – Bezpłatna strefa dziecka.

Moc atrakcji dla najmłodszych, rozmaite dmuchane zjeżdżalnie.

16: 00 – Występy sekcji Braniewskiego Centrum Kultury oraz lokalnych artystów.

17: 00 – Festiwal Kolorów*

Świętna zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się ubrudzić! Rozsypcie kolory i stwórzcie barwne chmury.

18: 00 – Koncert zespołu KARMEL

19: 00 – Gwiazda wieczoru – ANDRE

*Zabrania się wnoszenia własnego proszku, dla ułatwienia zabawy oraz lepszego efektu polecamy jasną odzież oraz okulary chroniące przed pyłem. Proszki posiadają certyfikaty unijne są nietoksyczne oraz przyjazne dla skóry. Kolory mają formę drobnego pyłu, osobom chorującym na astmę lub inne choroby płuc oraz dzieciom polecamy stosowanie maski ochronnej oraz konsultację z lekarzem.

data dodania: 2016.01.15 12:51    data edycji: 2019.08.08 13:24