Starosta Braniewski Leszek Dziąg oraz Burmistrz Braniewa Monika Trzcińska serdecznie zapraszają na Dożynki Powiatowe 2018

Program
12:15 - Msza Święta Dożynkowa w Bazylice Mniejszej pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Braniewie.
13:30 - Uroczysty przemarsz korowodu dożynkowego do Amfiteatru Miejskiego.

(Amfiteatr Miejski)
13:45 - CEREMONIAŁ DOŻYNKOWY
14:30 - Występy zespołów:
Orkiestra Dęta OSP z Zielonki Pasłęckiej, Stokrotki, Ton Lira, Wrzos, Braniewska Nuta, Tęcza Warmii, Warmia Braniewo, Zespół Tańca i Pieśni Ludowych z Kaliningradu oraz soliści z Braniewskiego Centrum Kultury.
17:40 - zespół The Wheeler's Band
19:00 - zespół MAXEL

Dodatkowe atrakcje: Strefa dziecka, stoiska rękodzielnicze, miasteczko gastronomiczne.

data dodania: 2016.01.15 12:51    data edycji: 2018.09.20 11:15