BRANIEWSKI KLUB LITERACKI wznawia działalność! Chcemy by wydana przez nas antologia poezji lokalnych autorów „Jesteśmy między wierszami” doczekała się młodszej siostry. Jeśli piszesz wiersze– ale nie tylko wiersze – chcesz szlifować warsztat i spotykać się z ludźmi o podobnej pasji i wrażliwości, koniecznie się do nas zgłoś.

Zapraszamy osoby w każdym wieku, MŁODZIEŻ, DOROSŁYCH oraz twórczych SENIORÓW. Zajęcia będą odbywały się w SOBOTY, godzina do negocjacji. Warsztaty poprowadzi Karolina Nos-Cybelius. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 883 222 537 lub adres emmailowym: karola_nos@wp.pl.

Miłośnicy TEATRU i aktorstwa – uruchamiamy nabór do sekcji teatralnej przy Braniewskim Centrum Kultury!

Jeśli macie ukryte aktorskie talenty, marzą wam się występy na scenie, chcielibyście tworzyć scenariusze teatralne, scenografię, kostiumy – słowem budować od podstaw grupę teatralną, nie wahajcie się. Mówi się, że świat jest teatrem, WKROCZCIE Z NAMI DO ŚWIATA TEATRU!

Warsztaty będą się odbywały w dwóch grupach: MŁODZIEŻ oraz DOROŚLI. Wstępnie w SOBOTY, godzina do negocjacji. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 55 620 82 00 lub adresem mailowym: sekretariat@braniewskiecentrumkultury.pl

Dziecięca Sekcja Teatralna – Aktywne zajęcia dla dzieci od 6 do 12 roku życia. Przygotowywanie teatrzyków, scenografii oraz występny na scenie a wszystko to połączone ze świetną zabawą.

Pierwsze spotkanie organizacyjne:

11.09.2019 (Środa) godzina 16:30

Animatorzy Kultury – Spotkania dla młodzieży chcącej aktywnie spędzać czas i brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach a jednocześnie dobre się bawić.

Pierwsze spotkanie organizacyjne:

11.09.2019 (Środa) godzina 17:30

Zajęcia prowadzi Ewa Kotlarz

Więcej informacji tel. 55 620 82 00

Zajęcia instrumentalne startują już w czwartek. Serdecznie zapraszamy naszych najmłodszych pasjonatów muzyki na spotkanie organizacyjne - 5 września godzina 18:00.

Zajęcia poprowadzi Tymoteusz Ławrukajtis absolwent Szkoły Muzycznej w Ełku, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i student Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Nabór do Sekcji Tanecznej Braniewskiego Centrum Kultury. W zależności od zainteresowania nasi instruktorzy stworzą grupy wiekowe. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 5 do 17 roku życia. Pierwsze spotkanie organizacyjne 3 września 2019 godzina 17:00 (s. nr 3).

Zajęcia prowadzą: Artur Tomkiewicz oraz Izabela Gajdamowicz. Kontakt tel. 515 849 751.

Sekcja Plastyczna – spotkanie organizacyjne już 17 września 2019 (wtorek).

Zajęcia prowadzi Andrzej Zieliński.

Tel. 55 620 82 00

Koło Fotograficzne – rusza nabór.

- obsługa aparatu fotograficznego

- zasady kompozycji, kadrowania oraz ekspozycji

- edycja zdjęć w programach graficznych

- udział w plenerach fotograficznych