WYSTAWA ANDRIEJA TURICYNA - 25 LISTOPADA 2011

BRANIEWSKIE CENTRUM KULTURY


zaprasza 25 listopada o godzinie 17.00 na wystawę malarstwa akrylowego Andrieja Turicyna artysty ze Swietłogorska (Obwód Kaliningradzki). 

Malarz, rysownik, muzyka.
Od wielu lat związany z naszym miastem dzięki swojej działalności artystycznej. Wspólnie z miejscowymi artystami brał udział w pierwszych plenerach Braniewskich i Powiatowych, jak i w wielu ogólnopolskich plenerach malarskich. Od czterech lat jest organizatorem plenerów artystycznych w Świętogórsku, w których oczywiście bierze udział grupa Braniewskich miłośników plenerów malarskich.

Andriej Turicyn wraz z żoną Olgą, tworzą duet grający i śpiewający na wielu festiwalach jak i imprezach okolicznościowych.Andriej za swoją działalność uhonorowany był wieloma nagrodami, w tym między innymi Ministra Kultury Rosji, Gubernatora Okręgowego Kaliningradu a także nagrodami i wyróżnieniem w Polsce. W Braniewskim Centrum Kultury po kilku latach przerwy będziemy mogli oglądać najnowsze prace artysty. Braniewo jest początkiem tournee po Polsce. Artysta przedstawi prace malowane fabrami akrylowymi, pastele i akwarele. Romantyczne, realistyczne pejzaże z rosji i polski to domena artysty.

Zapraszamy 25 listopada o godzinie 17.00 do "Galerii w podziemiach" BCK.

WYSTAWĘ BĘDZIE MOŻNA OGLĄDAĆ DO 8.12.2011 !
data dodania: 2011.11.14 14:23    data edycji: 2011.11.14 14:24
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji www.BraniewskieCentrumKultury.pl.

kina studyjne pisf logo-siec-polskich-kin-cyfrowych statystyka
Wszelkie prawa zastrzeżone ˆ Projekt i wykonanie strony - agencja reklamowa Soluma Profesjonalny System CMS | | Polityka cookies | login