RAZ, DWA, TRZY w Braniewskim Centrum Kultury

KONCERT RAZ DWA TRZY.

19 września 2015 o godz .19:00 na deskach Braniewskiego Centrum Kultury po raz pierwszy wystąpi zespół Raz Dwa Trzy.

Raz Dwa Trzy to zespół należący do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością przekazu trafiają do każdego słuchacza. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny po studio im. Agnieszki Osieckiej.

Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem. Uchodzą za jeden z najciekawszych i najlepszych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Grają zarówno na dużych festiwalach rockowych, jak i akustycznie w małych salach teatralnych, a ich koncerty wszędzie przyjmowane są bardzo gorąco.

Zapraszamy serdecznie 19 września do Braniewskiego Centrum Kultury.

Bilety wstępu:

Przedsprzedaż 55 zł w dniu koncertu 60 zł.

data dodania: 2015.08.10 14:02