Muzyka przy stoliku - Tarasy BCK 7-8 sierpnia 2015

TARASY BRANIEWSKIEGO CENTRUM KULTURY W NOWEJ ODSŁONIE!!!

Lato w pełni, więc nie polecamy siedzenia w domu.

Naszą propozycją jest wieczorny relaks na tarasach przy muzyce na żywo!

DWUSTOPNIOWE TARASY NA II-PIĘTRZE

BRANIEWSKIEGO CENTRUM KULTURY PRZY UL. KATEDRALNEJ 9.

Tarasy BCK zmieniają się i zmieniać się będą, by mogły stać się alternatywnym miejscem na odpoczynek dla każdego.
Już
W NAJBLIŻSZY PIĄTEK 7 sierpnia proponujemy rozkoszować się nie tylko słońcem, ale
i muzyką na żywo.
W najbliższe wieczory oprócz muzyki, miłej atmosfery podziwiać będzie można piękną roślinność, która dodaje miejscu klimatu domowego zacisza, tę oazę zapewnili nam:
min.
Gospodarstwo Szkółkarskie Jurgielewicz Braniewo
oraz Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Gursztyn
.

Każdy znajdzie cos dla siebie - wyśmienite wino, kawę która serwować będzie restauracja Fantazja,
ale też
słodkości z Piekarni Warmińskiej.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę muzyczną na najbliższe wieczory:

Dnia 07.08.2015 w godzinach 17:00-20:00 posłuchać można wyśmienitej muzyki klasycznej
(Karolina Janicka- wiolonczela, Szymon Żurowski- skrzypce, Arkadiusz Popławski- instrumenty klawiszowe Wstęp - 20 zł)

Dnia 08.08.2015 w godzinach 17:00-20:00 zapraszamy na rockowe ballady w wykonaniu Alicji Westerlich tegorocznej uczestniczki programu The Voice of Poland , Wstęp- 10 zł.

Zapraszamy do spędzenia tych wieczorów na naszych tarasach!

data dodania: 2015.08.05 12:05