02.05.2015 - "Warsztaty małego witrażu"

Braniewskie Centrum Kultury zaprasza młodzież gimnazjalną, ponadgimnazjalną i dorosłych na warsztaty małego witrażu.

Warsztaty zaczynamy 2 maja 2015 o godz. 14.00.Zajęcia, na których będzie można zapoznać się z techniką witrażu robioną Metodą Tiffaniego ,wykonać sobie samodzielnie niepowtarzalną, barwną kompozycję.

Poprowadzi Pani Barbara Krajnik z Wiśniewa koło Elbląga, zajęcia są bezpłatne, zapewniamy uczestnikom materiały, wszechstronną pomoc ,dobrą artystyczną zabawę.

Dodatkowe informacje oraz zgłoszenia pod Nr telefonu: 511 243 158

Nie czekaj, liczba miejsc ograniczona !

data dodania: 2015.04.21 11:14