21.04.2015 - "Król wschodzącego słońca" - Spektakl teatralny

"Król wschodzączego słońca" (spektakl o walce dobra ze złem).
Spektakl jest opowieścią o życiu zwykłego człowieka. Człowiek ten każdego dnia czeka z nadzieją na tajemniczego króla. Codziennie czyści specjalnie przygotowany dla niego tron. Król obiecał mu niegdyś ze zjawi sie, zmieni jego życie i uczyni go szczęśliwym. W tą monotonię oczekiwania pewnego razu wkrada sie zło które chce odwieść człowieka od jego celu. Nieoczekiwanie przybywa posłaniec z nowiną ze król jest niedaleko, że nadchodzi... Człowiek staje w obliczu dylematu:
Czy porzucić wartości w które zawsze wierzył, czy zaufać "nowemu przyjacielowi" i rozpocząć "przyjemne życie z dala od króla ?"

Przekonaj sie, że ta opowieść jest także o tobie !

data dodania: 2015.04.14 13:25    data edycji: 2015.04.16 17:25