OSTATNIE BILETY - 09.04.2015 - Spektakl "WSZYSTKO PRZEZ JUDASZA"

Braniewskie Centrum Kultury

zaprasza na spektakl

"Wszystko przez Judasza"

09.04.2015r. godz. 18:00

Cena: 70zł

Do czego służy mały otwór w drzwiach?
W tej sztuce znajdziecie odpowiedz na to przekorne pytanie. Perypetie dwóch małżeńskich par mieszkających na tym samym piętrze wiedzione komediowym korowodem złożonym z zabawnych i błyskotliwych dialogów. Anatomia wścibstwa, zazdrości, zdrady i chciwości. Matematyka perfidii, pomysłowości, hipokryzji i egoizmu. Świat naukowców kontra świat artystów.  Piotr, Ada, Karol i Hanna – postaci ciekawie zarysowane i niebanalne w sieci dziwnych, wręcz nieoczekiwanych sekwencji i powiązań.  Komedia z filozoficznym przesłaniem traktująca o ludzkich słabościach, niezależnych w tym wypadku od intelektu i zdolności człowieka. Konwencja tej sztuki to oczywiście kryminał. Czarny jak humor.

Obsada:

Piotr Szwedes