BRANIEWSKIE CENTRUM KULTURY

oraz Stowarzyszenie na Rzecz Młodzieży w Braniewie zapraszają 5 listopada 2011 roku o godzinie 19.00 na podsumowanie projektu "Puls ulicy". Główną atrakcją wieczoru będzie koncert zespołu hip hopowiego W.E.N.A. !

Zaprezentują się również braniewscy reprezentacji sceny hip hopowej. Na deskach sali widowiskowo-kinowej będzie można zobaczyć BAT SKŁAD (w Składzie Gallant & Barto), oraz BORYNA aka PARTYZANT.

W.E.N.A.

Od 1999 jeden z reprezentantów nieistniejących już formacji Głos Miasta, później Ansambl. Debiutował w 2005 na albumie "Bez Zabezpieczeń" autorstwa Małego Esz Esz. Idąc za ciosem rozpoczął pracę nad pierwszym projektem autorskim, noszącym tytuł "Wyższe Dobro". Album wydany własnym nakładem w dniu 16.04.2007 roku, odbił się szerokim echem na polskiej, niezależnej scenie, zyskując jednocześnie uznanie ze strony przedstawicieli tzw. „mainstream’owego” nurtu tej kultury.

Pod koniec 2008 roku W.E.N.A. związał się z duetem Rasmentalism. Efektem współpracy tria był album "Duże Rzeczy", który ujrzał światło dzienne 07.12.2009 roku. Projekt, ze względu na swoją nowatorskość, oryginalność i świeżość szybko zyskał uznanie, doprowadzając tym samym do wielu koncertów grupy na terenie całego kraju.

Przez czas swojej podróży W.E.N.A. współpracował z wieloma artystami ze sceny muzycznej, udzielając się między innymi na takich projektach jak, Quiz – Materiał Producencki, VNM – Na Szlaku Po Czek, Te-Tris – Dwuznacznie, Na Pół Etatu – Materiał Pilotażowy, Pyskaty – Pysk w Pysk, HiFI Banda – 23:55, Diox - Logika Gry.

27.05.2011roku, nakładem niezależnej wytwórni aptaun records, wydany został pierwszy oficjalny album artysty pt. "Dalekie Zbliżenia".

wstęp 10 zł

www.wudoe.com